Kubek
z Twoim zdjęciem

Wykonane ze szkła, ceramiki bądź stali nierdzewnej kubeczki to idealny upominek na każdą okazję i dla każdego. To uniwersalny podarunek, który doskonale nadaje się do personalizacji. Ozdobiony napisem lub zdjęciem ucieszy obdarowaną osobę i podkreśli osobisty charakter prezentu. Oferujemy szeroki wybór popularnych kubeczków, w tym między innymi kubki białe, szklane, stalowe, kufle, kubki z kolorowym wnętrzem a także kubki magiczne, na ściankach których po wlaniu gorącego napoju pojawia się zdjęcie. Rozmaite kolory, duży wybór pojemności, warianty z łyżeczką, słomką, pokrywką i wiele innych opcji znajdziesz w naszym e-sklepie.

Kalendarz
z Twoimi zdjęciami

Prezent w postaci kalendarza z własnymi zdjęciami sprawdza się na każdą okazję, a także bez okazji. Aby go stworzyć nie musisz czekać do końca roku gdyż kalendarz może rozpoczynać się w dowolnym miesiącu. Wybierz rozmiar, wzór, dodaj własne zdjęcia i zaznacz własne święta (urodziny, rocznice itp.). W ofercie znajdują się między innymi kalendarze jedno kartkowe, kwartalne, trójdzielne a także kalendarze piramidki. Kalendarz możesz zaprojektować samodzielnie korzystając z naszego kreatora dostępnego na stronie https://snaplab.com/lab/cyberlab. Jeśli posiadasz własny projekt prześlij go fotosenderem lub na serwer FTP w polu uwagi wpisując informacje jakiego gadżetu projekt dotyczy.

Kalendarz
z Twoimi zdjęciami

Prezent w postaci kalendarza z własnymi zdjęciami sprawdza się na każdą okazję, a także bez okazji. Aby go stworzyć nie musisz czekać do końca roku gdyż kalendarz może rozpoczynać się w dowolnym miesiącu. Wybierz rozmiar, wzór, dodaj własne zdjęcia i zaznacz własne święta (urodziny, rocznice itp.). W ofercie znajdują się między innymi kalendarze jedno kartkowe, kwartalne, trójdzielne a także kalendarze piramidki. Kalendarz możesz zaprojektować samodzielnie korzystając z naszego kreatora dostępnego na stronie www.fotoprzyjaciele.pl Jeśli posiadasz własny projekt prześlij go fotosenderem lub na serwer FTP w polu uwagi wpisując informacje jakiego gadżetu projekt dotyczy.

Fotoprezenty

Prezent ze zdjęciem to osobista pamiątka a także oryginalny upominek, który ucieszy każdego, podkreśli indywidualny charakter, przywoła wspomnienia lub po prostu rozbawi. Wśród naszych propozycji fotoprezentów znajdziesz m.in kubeczki, odzież, tekstylia, gadżety typu breloki, podkładki, zegary, a także zabawki jak puzzle i maskotki oraz szeroki wybór modnych produktów eco i paneli ściennych. Zapraszamy również na stronę www.fotoprzyjaciele.pl gdzie można samodzielnie zaprojektować prezenty za pomocą kreatora online.