Fotografia na porcelanie

Wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia nagrobkowe na porcelanie, gdzie obraz zostaje poddany obróbce termicznej w 860°C. Tak wysoka temperatura jest gwarancją jakość i trwałość na lata, bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne. Uwaga! Nasze zdjęcia nie są wykonywane metodą termosublimacyjną, coraz częściej oferowaną jako alternatywa zdjęć prawdziwie foto-ceramicznych. Zdjęcia wykonane naszą metodą przetrwają dziesiątki lat, a nie kilka miesięcy, jak w przypadku termosublimacji.


Nasz zespól tworzą wykwalifikowani graficy oraz absolwenci ASP, co gwarantuje naszym klientom najwyższy poziom realizacji zamówień oraz 100% satysfakcji. Aby złożyć zamówienie skorzystaj z poniższego formularza.Formularz zamówienia. Obowiązują ceny dostarczone wraz z ofertą.

Kształt i rozmiar (cm) *

Kolor *

Pasek *

Tło *

Zmiana ubrania *

Zmiana profilu *
 Tak Nie

2 osoby na jednej porcelanie
 Tak Nie

Załącz plik *

Twój adres e-mail *

Zamawiający *

Adres dostawy gotowego produktu *

Telefon kontaktowy*

Uwagi

Przed wysłaniem zamówienia upewnij się, że uzupełniłeś wszystkie wymagane pola (oznaczone gwiazdką), w przeciwnym wypadku zamówienie nie zostanie wysłane. Poprawne wysłanie zamówienia potwierdzone zostanie odpowiednim komunikatem oraz wiadomością wysłaną na podany adres e-mail.